Skip to main content

Atbalsti akciju „Mana skolas soma”!

Politisko partiju apvienības „Vienotība” Rīgas Domē (RD) pārstāvēto partiju „Pilsoniskā savienība (PS) un „Jaunais laiks” (JL) frakcijas sadarbībā ar biedrību „Labo darbu aģentūra” jau otro gadu aicina ikvienu labas gribas cilvēku piedalīties labdarības akcijā „Mana skolas soma” , palīdzot maznodrošinātajiem rīdziniekiem sagatavoties jaunajam mācību gadam.

Sakārtojot sava skolnieka grāmatu plauktu un rakstāmgaldu (sava uzņēmuma noliktavu), droši vien ikviens no mums atradīs kādu lietu, kas mums vai mūsu skolniekam vairs nav vajadzīga un kura varētu būt noderīga kādam citam skolnieciņam, tāpēc aicinām neizmest uzņēmumiem un pašiem nevajadzīgo, bet līdz 31. augustam ziedot šīs lietas – skolas somas, burtnīcas, rakstāmpiederumus, akvareļus, zīmuļkrāsas, grāmatu un burtnīcu vāciņus, apģērbus, apavus u.c. – akcijai „Mana skolas soma”.

Aicinām arī jūsu darba kolektīvos un draugu pulkos organizēt šo akciju un līdz 30.augustam saziedotās mantas nogādāt uz Rīgas domi, 5. stāvā, 509. kabinetā.

Lai akcijas organizatori pateiktos katram šīs akcijas dalībniekam, aicinām savu dalību labdarības akcijā apstiprināt, zvanot pa tālruni 25486049 vai sūtot e-pastu: [email protected] .

Tāpat katru dienu darba laikā (no plkst. 8.30 līdz plkst. 16.30) aicinām atsevišķus ziedotājus savas dāvanas atnest uz Rīgas domi, 5. stāvā, 509. kabinetā.

3. septembrī akcijas „Mana skolas soma” noslēguma pasākumā maznodrošināto ģimeņu skolnieki saņems akcijas laikā saziedotās skolas lietas.

Sīkāka informācija par labdarības akciju:
Kristīna Ancāne
Tel. 25486049

Dalies ar ziņu