Skip to main content

Vai esi jau lasījis VIENOTĪBAS avīzes augusta numuru?

Pirmdien, 2. augustā, klajā nācis politisko partiju apvienības VIENOTĪBA avīzes augusta numurs. Tas veltīts tautas aptaujai „Izvēlies savu Ministru prezidentu!”, VIENOTĪBAS piedāvājumam ekonomiskajā attīstībā, programmai 10. Saeimas vēlēšanām, kā ar publicēts deputātu kandidātu saraksts katrā Latvijā reģionā.

Avīzē izlasāma apaļā galda diskusija par ekonomikas attīstību „Pagrieziens ir noticis, jāturpina vēl mērķtiecīgāk”. Diskusijā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un citi apvienības līderi analizē Latvijas ceļu ārā no ekonomiskās krīzes, bezdarba problēmas risināšanas iespējas, kā arī iemeslus, kāpēc Latvija nonāca vienā no dziļākajām krīzēm Eiropā.

VIENOTĪBAS augusta avīzē var izlasīt interviju ar VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu „Spēcīgas sievietes politikā”. S. Āboltiņa dalās pārdomās par sievietes lomu sabiedrībā un uzsver – ja sieviete izšķiras par iešanu politikā, viņa noteikti ir stipra sieviete. „Katrai sievietei, kura jūt sevī spēku iet uz priekšu savā profesionālajā darbībā, tas jādara ar pārliecību – es to varu, es esmu vislabākā!” saka S. Āboltiņa.

Avīzē publicēts Ministru prezidenta Valda Dombrovska raksts „Ekonomikas pamatlikumus nedrīkst ignorēt”. Tajā analizēti objektīvi un subjektīvi faktori, kas bija par iemeslu tam, kāpēc Latvija kļuva par valsti Eiropā, kas visvairāk cieta no ekonomiskās krīzes.

„Galvenais iemesls bija elementāru ekonomikas pamatlikumu neievērošana un ignorēšana,” uzsver V. Dombrovskis.

Katram Latvijas reģionam ir veidots īpašs avīzes pielikums, kurā publicēts pilns VIENOTĪBAS deputātu kandidātu sarakasts10. Saeimas vēlēšanām konkrētajā reģionā. Lasītāji var iepazīties ar deputātu kandidātu portretiem un īsiem izvilkumiem no dzīvesgājuma.

Avīzē publicēts materiāls „Lasītāji jautā. VIENOTĪBA atbild”, kur sniegtas atbildes uz sasāpējušiem lasītāju jautājumiem – par pensijām, bezdarbu, slimnīcām Latvijā u.c. aktualitātēm. Lasītāji var arī iepazīties ar VIENOTĪBAS saīsināto programmu 10. Saeimas vēlēšanām un iespējām, ko piedāvā VIENOTĪBAS birojs.

Kā ierasts, VIENOTĪBAS avīzē aplūkojama foto galerija. Sniegti padomi zaļam dzīvesveidam un VIENOTĪBAS depuātu kandidātu pieredze šajā jomā. Avīzes sadaļā „Brīvbrīžiem” var iepazīties ar augusta politiskajiem horoskopiem, no sirds izsmieties par spilgtākajiem Saeimas deputātu izteicieniem, kā arī mēģināt atpazīt VIENOTĪBAS politiķus bērnībā.

VIENOTĪBAS avīzē ik mēnesi lasītāji var atrast plašu viedokļu daudzumu, intervijas gan ar apvienības līderiem, gan reģionu pārstāvjiem, aktuālo informāciju, VIENOTĪBAS politisko prioritāšu un mērķu izklāstu un skaidrojumu, nozīmīgāko notikumu foto arhīvu, izklaides lapu un daudz cita. VIENOTĪBAS avīzi reizi mēnesī saņem 300 000 mājsaimniecību Latvijā, un tā ir pieejama arī apvienības mājas lapā http://www.vienotiba.lv/aktuali/avize/

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu