Skip to main content

Ielūgums uz VIENOTĪBAS preses konferenci: Tautas aptauja „Izvēlies savu Ministru prezidentu”

Otrdien, 3. augustā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA aicina piedalīties preses konferencē, kurā apvienības līderi informēs par VIENOTĪBAS uzsākto vērienīgo tautas aptauju „Izvēlies savu Ministru prezidentu” un iepazīstinās ar pirmajiem rezultātiem.

Sabiedriskās domas pētījumu kompāniju dati liecina, ka šobrīd iedzīvotāji visvairāk atbalsta divus politiskos spēkus – partiju apvienību VIENOTĪBA un Saskaņas Centru. Abiem politiskajiem spēkim ir kardināli atšķirīgs redzējums par Latvijas attīstību. VIENOTĪBA ar Ministru prezidenta Valda Dombrovska programmu iestājas par stabilitāti, uzsāktā ekonomiskā virziena turpināšanu un drošu nākotni valstī, turpretī Saskaņas centrs piedāvā izstāšanos no NATO, atteikšanos no starptautiskā aizdevēju finansējuma un vairo etnisko spriedzi valstī. Politiskā priekšvēlēšanu cīņa norisināsies starp abu politisko spēku Ministru prezidenta kandidātiem – Valdi Dombrovski un Jāni Urbanoviču.

Tāpēc VIENOTĪBA ir uzsākusi līdz šim vērienīgāko Latvijas iedzīvotāju aptauju par nākamo premjeru, lūdzot norādīt, kuram, viņuprāt, no diviem Ministru prezidenta kandidātiem – Valdim Dombrovskim vai Jānim Urbanovičam – Valsts prezidentam pēc vēlēšanām būtu jāuztic valsts vadīšana. Pirmo reizi Latvijā vēlētājiem būs iespēja līdzdarboties nākamā Ministru prezidena izvēlē, īpašās tautas balsojuma anketās atzīmējot sev tīkamāko kandidātu.

Vairāk par tautas aptauju „Izvēlies savu Ministru prezidentu” un pirmajiem tās rezultātiem preses konferencē informēs VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis un līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs. Preses konference norisināsies otrdien, 3.augustā, plkst.11.00 VIENOTĪBAS birojā Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:

Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected]

Dalies ar ziņu