Skip to main content

ATCELTA preses konference par aktualitātēm saistībā ar veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu

Veselības ministrija informē, ka šodien, 2014. gada 3. martā plānotā preses konference plkst. 13:00 tiek ATCELTA saistībā ar citām aktualitātēm.

Pirmdien, 3.martā, mediju pārstāvji tika aicināti uz preses konferenci, kurā bija plānots informēti par aktualitātēm saistībā ar veselības aprūpes finansēšanas likumprojektu un darbu pie tā tālākās apstiprināšanas.

Preses konferencē bija plānots piedalīties:

Ingrīdai Circenei, veselības ministre;
Raimondam Osim, Veselības ministrijas Juridiskās nodaļas vadītājs;
Edgaram Voļskim, „KPMG Latvija” eksperts.

Tika plānots, ka preses konferences laikā mediju pārstāvjiem tiks sniegta informācija par darbu pie likumprojekta izskatīšanas Saeimas komisijās un Veselības ministrijas jaunajiem priekšlikumiem, kas iesniegti tā pilnveidošanai.

Jau ziņots, ka likumprojekta mērķis ir noteikt jaunu veselības aprūpes finansēšanas kārtību, ieviešot veselības apdrošināšanu un sasaistot tiesības uz valsts budžeta apmaksātu plānveida veselības aprūpi ar nodokļa deklarēšanu un nomaksu. Likumprojektā saglabāti arī Ministru kabinetā atbalstītās veselības obligātās apdrošināšanas koncepcijas principi attiecībā uz veselības aprūpes minimumu, kas tiks nodrošināts visiem valsts iedzīvotājiem neatkarīgi no nodokļa maksāšanas fakta – neatliekamā medicīniskā palīdzība, konkrētu diagnožu ārstēšana* un valsts kompensējamie medikamenti un medicīnas ierīces.

Mediju uzmanībai!
Preses konference bija plānota 3.martā plkst.13:00 Veselības ministrijā (Brīvības ielā 72) 309.telpā. Mediju pārstāvji tika aicināti piedalīties preses konferencē, par savu dalību informējot VM Komunikācijas nodaļu pa tālr.: 67876008.

*Grūtnieces un sievietes pēcdzemdību periodā līdz 70 dienām, pacienti ar cukura diabētu, tuberkulozi, noteiktām infekciju slimībām, psihiskām, onkoloģiskām vai hematoloģiskām saslimšanām, pacienti, kuri saņem hroniskās hemodialīzes, hemodiafiltrācijas un peritoneālās dialīzes procedūras, ilgstošu plaušu mākslīgo ventilāciju vai paliatīvo aprūpi.

Informāciju sagatavoja:
VM Komunikācijas nodaļa
Oskars Šneiders;
Tālr.: 67876008; 26378959
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu