Skip to main content

Atklāts VIENOTĪBA birojs Rīgā

Šodien, 16. maijā, politisko partiju apvienība VIENOTĪBA atklājusi savu biroju Rīgā. VIENOTĪBAS birojā iedzīvotāji ir laipni aicināti gan uzdot jautājumus un paust savu viedokli, gan dalīties iespaidos un līdzdarboties apvienības darbā.

Biroja adrese – Kaļķu iela 28 (Hotel de Rome telpās), ieeja birojā no Vaļņu ielas.

Atklājot VIENOTĪBAS biroju, apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa norādīja: „Lai mūsu valsts attīstītos, ir svarīgi, lai politikā ikviens būtu gaidīts un ikviens – iesaistīts. Sadarbība un attīstība ir vissvarīgākie vārdi, kas mums šobrīd vajadzīgi. Savstarpēja sadarbība, kā arī sadarbība ar ekspertiem un sabiedrību ir veids, kā panākt attīstību.”

„Ceļā uz vienu partiju, ko esam iecerējuši dibināt rudenī, šis birojs būs vieta, kur ikviens Latvijas iedzīvotājs varēs aci pret aci tikties ar politiķiem un saņemt informāciju par to, ko mēs darām. Tikai šādi, kopā ar sabiedrību, mēs spēsim īstenot savas idejas un mērķus,” uzsvēra Āboltiņa.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis VIENOTĪBAS birojam dāvināja viesu grāmatu, kuras ierakstā pauda: „Lai vairotu sabiedrības uzticību valstij, arī mums – politiķiem un politiskajām partijām – jābūt maksimāli atvērtām un pretimnākošām dialogā ar sabiedrību. Tikai tām partijām, kas darbosies pēc šādiem principiem, būs nākotne. Esmu gandarīts, ka tieši VIENOTĪBA rāda pozitīvu piemēru citām partijām.”

„Novēlu, lai šīs jaunās telpas kļūst ne tikai par vietu, kur pulcējas VIENOTĪBAS biedri un atbalstītāji, bet arī – lai te satiekas visi, kuru vērtības sakrīt ar mūsējām, un ikviens, kurš ir gatavs palīdzēt veidot Latvijā godīgāku un labāku vidi visiem tās iedzīvotājiem,” uzsvēra Dombrovskis.

„VIENOTĪBAS biroja atklāšana ir nopietns signāls visiem skeptiķiem par to, ka mēs dodamies uz priekšu un izveidosim VIENOTĪBU par vienu partiju. VIENOTĪBA ir vienīgais eiropeiskais politiskais spēks Latvijā gan vārdos, gan darbos, un mūsu pienākums ir īstenot šo politiku. Bez mums citu tādu nebūs,” biroja atklāšanā uzsvēra aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

Apsveikt VIENOTĪBU bija ieradies arī apvienības sadarbības partijas – „Tukuma pilsētai un novadam” priekšsēdētājs Juris Šulcs, kurš pauda pārliecību, ka VIENOTĪBA kļūs par vadošu un sabiedrību konsolidējošu politisku spēku.

VIENOTĪBAS Rīgas birojs būs atvērta tipa birojs, kurā uz apvienības valdes sēdēm un darba grupām sanāks VIENOTĪBAS politiķi, tajā norisināsies apvienības ikdienas darbs, tāpat tiks organizētas dažādas diskusijas un tikšanās ar iedzīvotājiem, kā arī VIENOTĪBAS veidotie videočati un citas aktivitātes.
 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu