Skip to main content

Atskaite par paveikto ekonomikas stabilizācijai un izaugsmes atjaunošanai

Izpildot Latvijas Stratēģiskās attīstības plāna 2010. – 2013.gadam pielikumā dotos uzdevumus trešajam ceturksnim, būtiskākās aktivitātes saistītas ar Eiropas Savienības (ES) fondu apguvi, apstiprināto plānu ēnu ekonomikas apkarošanai, sociālās drošības tīkla pasākumu ieviešanu, fiskālās disciplīnas likumprojekta izstrādi, kā arī pasākumiem veselības un nodarbinātības jomā un Valsts kancelejas vadītās darba grupas veikto funkciju izvērtējumu un ieteikumiem par pasākumiem valsts budžeta fiskālajai konsolidācijai 2011. un 2012. gadā.

Ministru kabinets otrdien, 16. novembrī pieņēma zināšanai Finanšu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas Stratēģiskās attīstības plāna 2010. – 2013. gadam uzdevumu un darbības rezultātu īstenošanu kārtējā pārskata periodā (2010. gada trešajā ceturksnī), kā arī rīkojumu par grozījumiem Latvijas Stratēģiskās attīstības plānā 2010. – 2013. Gadam, izslēdzot jau paveiktos uzdevumus un precizējot izpildes termiņus.

Latvijas Stratēģiskās attīstības plāna 2010. – 2013. gadam 3. pielikums ir kādreizējais Latvijas ekonomikas stabilizēšanas un izaugsmes atjaunošanas plāns, kas tika pievienots Stratēģiskās attīstības plānam, lai valsts attīstības galvenie virzieni un veicamie pasākumi būtu apkopoti vienā dokumentā.

Informatīvais ziņojums pieejams MK mājas lapā.

Rīkojums pieejams MK mājas lapā.

 

Informāciju sagatavoja:
LR Finanšu ministrija

Dalies ar ziņu