Skip to main content

Baltijas valstu aizsardzības ministri tiksies Liepājā

No 25. līdz 26. maijam Liepājā notiks Baltijas valstu Ministru komitejas sanāksme, kurā aizsardzības ministrs Artis Pabriks tiksies ar Lietuvas aizsardzības ministri Rasu Juknevičieni un Igaunijas aizsardzības ministru Martu Lāru.

„Baltijas valstis, sadarbojoties aizsardzības jomā, ir sasnieguša ļoti labus rezultātus, ko varam minēt kā labu piemēru saviem starptautiskajiem partneriem,” uzsver Artis Pabriks. „Sadarbību plānojam nostiprināt arī, parakstot vienotu dokumentu, kas kalpos par turpmākās rīcības vadlīniju nākotnē.”

Ministri diskutēs par Baltijas valstu sadarbību militārās izglītības jomā un BALTDEFCOL aktualitātēm, kā arī par citiem kopīgiem projektiem – BALTNET un BALTRON, kā arī pārrunās aktualitātes NATO gaisa telpas virs Baltijas jūras patrulēšanas ietvaros. Tāpat ministri diskutēs par ciešāku Baltijas valstu sadarbību.

Tiks pārrunāti arī aktuālie NATO izaicinājumi, ko apspriedīs nākamās NATO aizsardzības ministru tikšanās laikā šā gada jūnijā.

26. maijā aizsardzības ministri parakstīs komunikē par Baltijas valstu jaunajiem izaicinājumiem un sadarbību aizsardzības jomā.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvju ievērībai!

Aicinām Jūs piedalīties Baltijas valstu aizsardzības ministru preses konferencē, kas notiks 26. maijā plkst.16.10 Liepājā, Jūras spēku mācību centra Ūdenslīdēju skolā. Pieteikšanās līdz 26. maija plkst.12.00 Preses nodaļā pa tālruni: 67335224 vai e-pastu: [email protected] 

Informāciju sagatavoja:
Daina Ozoliņa
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67335224
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu