Skip to main content

Baltijas valstu premjeri Rīgā pārrunās sadarbību enerģētikā un transporta jomā

Piektdien, 8.novembrī, Rīgā Baltijas Ministru padomes sanāksmē pulcēsies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas premjerministri. Tikšanās būtiskākās tēmas – sadarbība enerģētikā un transporta infrastruktūras jomā.

Premjeri pārrunās arī Baltijas valstu prioritātes ES vienotajā tirgū un klimata jomā, kā arī sadarbību izglītības un zinātnes nozarē un citus jautājumus.

Pēc sanāksmes, plkst.14:00, Valdis Dombrovskis, Igaunijas premjers Andruss Ansips (Andrus Ansip) un Lietuvas premjers Aļģirds Butkevičs (Algirdas Butkevičius) nāks klajā ar kopīgu paziņojumu medijiem par sadarbības sasniegumiem un attīstības plāniem. Baltijas valstu premjerministru preses konference notiks kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas iela 36, Rīga).

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties Baltijas Ministru padomes preses konferencē, kā arī izmantot pasākumam nodrošināto transportu, lūdzam līdz šā gada 6.novembrim plkst. 15:00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā, sūtot e-pastu uz [email protected] vai zvanot pa tālruni: +371 67082922. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju un kontaktinformāciju.

Par Baltijas Ministru padomi:
Baltijas Ministru padome (BMP) ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību sadarbības institūcija, kas izveidota 1994.gada 13.jūnijā. BMP uzdevums ir nodrošināt sadarbības nepārtrauktību valstu izpildvaras līmenī. BMP ietvaros Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību vadītāji regulāri tiekas, lai apmainītos ar informāciju par aktuālajiem jautājumiem un pārrunātu valstu sadarbību gan reģionālajā līmenī, gan dažādās starptautiskajās organizācijās. Iepriekšējā Baltijas Ministru padomes sanāksme notika 2012.gada septembrī Viļņā.

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu