Skip to main content

Bloks „Vienotība” aicina KNAB pārbaudīt SC reklāmas tēriņus

Rīgas domes (RD) frakciju bloka „Vienotība” deputāts Olafs Pulks vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) ar lūgumu veikt pastiprinātu priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumu kontroli politisko partiju apvienībai „Saskaņas centrs”.

Pastāv bažas, ka patiesā labuma guvējs par reklāmas laukumu izvietošanu Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā nav pašvaldības uzņēmums „Rīgas satiksme”, bet gan kāds cits.

Oktobra sākumā deputāts vērsies pie Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) kā Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” kapitāla daļu turētāja pārstāvja, lai iegūtu informāciju par RP SIA „Rīgas satiksme” gūtajiem ieņēmumiem par reklāmas izvietošanu sabiedriskajā transportā, kā arī iepazītos ar līgumu, kas noslēgts starp RP SIA „Rīgas satiksme” un SIA „Pilsētas līnijas”, tomēr informācijas vietā saņemta atbilde ar likuma pantu uzskaitījumu kā dēļ šādu informāciju nevar izsniegt.

„Diemžēl SC priekšsēdētājs Nils Ušakovs nav informējis sabiedrību par izdevumu apmēru, kas tērēts priekšvēlēšanu reklāmas izvietošanai Rīgas sabiedriskajā transportā un arī „Rīgas namu pārvaldnieks” apsaimniekotajos īpašumos”, informē deputāts O. Pulks.

Papildus informācija:
Olafs Pulks
Tālr.: 29450254

Informāciju sagatavoja:
Ieva Graudiņa-Šutko
Bloka „Vienotība” deputātu frakcijas referente
Tālr.: 26189652
[email protected]

 

Dalies ar ziņu