Skip to main content

Par VIENOTĪBAS ģenerālsekretāru apstiprināts Artis Kampars

Partijas VIENOTĪBA valde šodien, 7.novembrī, ģenerālsekretāra amatā vienbalsīgi apstiprināja bijušo ekonomikas ministru Arti Kamparu.

„20 gados kopš neatkarības atjaunošanas Latvijā esam bijuši liecinieki pastāvīgam politisko partiju veidošanās un transformēšanās procesam, kas, būdams pretējs ilgtspējīgas attīstības pamatprincipiem, ir novājinājis politisko sistēmu valstī,” valdes sēdē norādīja Kampars.

„Partijas VIENOTĪBA vēsturiskā iespēja ir izveidot Latvijā ilgtspējīgu politisko organizāciju, kas nodrošina pastāvīgu politisko procesu. Šis ir neatliekams un tūlītēji uzsākams darbs, lai VIENOTĪBA kļūtu par paraugu demokrātiskam, atklātam, tiesiskam un uz ilgtermiņa attīstību vērstam politiskam spēkam, kas, iesaistot plašus sabiedrības slāņus, nodrošina valsts izaugsmi, vienlaikus apliecinot spēju iekšēji mainīties, atjaunoties, izvirzīt jaunus līderus,” izvirzot partijas izaugsmes un attīstības nodrošināšanu par savu galveno mērķi, pauda Kampars.

VIENOTĪBAS ģenerālsekretāra amata pienākumos ietilpst partijas attīstības veicināšana, nodaļu sadarbības, biedru un atbalstītāju līdzdalības nodrošināšana, partijas finanšu darbību un vēlēšanu kampaņu pārraudzīšana un koordinēšana, kā arī citi ar partijas darbību saistīti pienākumi.

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu