Skip to main content

Tallinā notiks Baltijas valstu premjeru sanāksme

Ceturtdien, 10. novembrī, notiks Baltijas Ministru padomes sanāksme, kurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas premjeri diskutēs par kopējiem transporta un infrastruktūras attīstības projektiem, enerģētikas jautājumiem un citām reģiona aktualitātēm.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Igaunijas premjers Andruss Ansips (Andrus Ansip) un Lietuvas premjers Andrjus Kubiļus (Andrius Kubilius) sarunās pievērsīsies arī Baltijas reģiona un eirozonas valstu ekonomikas attīstībai.

Diskusijās piedalīsies arī Eiropas Komisijas viceprezidents transporta jautājumos Sīms Kallass (Siim Kallas).

Savukārt plkst. 16.30 Baltijas valstu valdību vadītāji preses konferencē informēs medijus par pārrunāto sanāksmes laikā. Preses konference notiks Igaunijas Vēstures muzejā (Tallina, Pikk 17). Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri plāno piedalīties preses konferencē, aicināti akreditēties uz e – pastu: [email protected] vai pa tālruni +372 56498580/+372 56687477 , norādot vārdu, uzvārdu, mediju, pases nr. un kontaktus.

Premjers Latvijā atgriezīsies ceturtdien, 10.novembrī.

Par Baltijas Ministru padomi:
Baltijas Ministru padome (BMP) ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību sadarbības institūcija, un tā ir izveidota 1994. gada 13. jūnijā. BMP uzdevums ir nodrošināt sadarbības nepārtrauktību valstu izpildvaras līmenī. BMP ietvaros Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību vadītāji regulāri tiekas, lai apmainītos ar informāciju par aktuālajiem jautājumiem un pārrunātu valstu sadarbību gan reģionālajā līmenī, gan dažādās starptautiskajās organizācijās.

Iepriekšējā V. Dombrovska, A. Ansipa un A. Kubiļus tikšanās notika šī gada 10. – 11. februārī, kad Vihulā (Igaunijā) notika Baltijas valstu premjeru neformālā sanāksme.

Papildu informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865/+371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr. +371 67082922
[email protected]

 

Dalies ar ziņu