Skip to main content

Čepāne, Druviete un Kursīte: PS spēks dažos rada nemieru

Partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) politiķes Ilma Čepāne, Ina Druviete un Janīna Kursīte, kategoriski noraidot baumas par to, ka viņas varētu pamest PS un pievienoties partijai „Visu Latvijai” (VL), uzskata, ka pēdējo dienu kņada liecina – dažiem nav pa prātam spēcīga „Pilsoniskā savienība”.

„Pilsoniskā savienība” vienmēr ir pārstāvējusi konstruktīvu un principiālu politiku. Mēs vienmēr esam aizstāvējuši ilgtspējīgu politiku un iestājušies pret klaju populismu. Tas attiecas gan uz darbu likumdošanā, gan politiskā procesa attīstību kopumā,” uzsver PS valdes locekle Ina Druviete. „ Uzskatu, ka partiju apvienība VIENOTĪBA var pārtapt šādā nacionālā, vienotā partijā, ko raksturo iekšēja demokrātija, tiesiskums un norobežošanās no korupcijas.”

„Tuvojas partijas kopsapulce, notiks jaunās valdes vēlēšanas un diskusijas par VIENOTĪBA. Var just, ka ir atsevišķi politiskie spēki, kas vēlas, lai „Pilsoniskā savienība” kļūtu vājāka, lai tā varbūt sašķeltos, un tādēļ pēdējā laikā tiek uzturēts mīts par lielām domstarpībām mūsu partijā,” norāda PS valdes locekle Ilma Čepāne.

PS valdes locekle Janīna Kursīte, kura š. g. 10. aprīļa raidījumā „Nekā personīga” tika minēta kā trešā politiķe, kas varētu pamest „Pilsonisko savienību” un pievienoties VL, to sauc par kuriozu vai pat blefu, piebilstot: "kur nav patikšana, tur nav satikšana, kā tautā saka. Bet mums „Pilsoniskajā savienībā” ir gan patikšana, gan satikšana."

Atgādināsim, ka vakar, 10.aprīlī, raidījumā „Nekā personīga” tika apgalvots, ka „Pilsoniskās savienības” politiķes Ilma Čepāne, Ina Druviete un Janīna Kursīte varētu aiziet pie "Visu Latvijai", „ja partijas "Vienotība" veidošanas ideja piedzīvos neveiksmi”.

PS jau ziņoja, ka norobežojas no anonīmās vēstules, kas š. g. 6. un 7. aprīlī publicēta vairākos interneta portālos un kuras autors uzdodas par PS biedru. „Pilsoniskā savienība” uzskata, ka šādas vēstules autora vienīgais mērķis varētu būt veidot šķeltniecisku noskaņojumu pirms kongresa, maldināt sabiedrību par diskusiju gaisotni partijā un diskreditēt PS līderus. Vēstules autors ir centies nodarīt kaitējumu gan „Pilsoniskajai savienībai”, gan partiju apvienībai VIENOTĪBA.

Informāciju sagatavoja „Pilsoniskās savienības” preses sekretāre
Dace Balode
2011. gada 11. aprīlī

 

Dalies ar ziņu