Skip to main content

Circene piedalīsies sabiedrības informēšanas kampaņas preses konferencē

Uzsākot sabiedrības informēšanas kampaņu „Jūties švaki – ne vienmēr ir tik traki!”, trešdien, 4. janvārī plkst. 11:00 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (Rīgā, Duntes ielā 8), notiks preses konference, kurā piedalīsies:
– Veselības ministre Ingrīda Circene;
– Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktors Armands Ploriņš;
– Nacionālā veselības dienesta direktors Māris Taube;
– Latvijas Lauku Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Līga Kozlovska.

Kampaņas „Jūties švaki – ne vienmēr ir tik traki!” mērķis ir informēt iedzīvotājus par iespējām saņemt medicīnisko palīdzību un konsultācijas dažādu saslimšanu vai traumu gadījumos un skaidrot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta īpašo darba specifiku. Pēc statistikas datiem trešdaļai neatliekamās palīdzības izsaukumu, uz kuriem izbrauc mediķu brigādes, ir konsultatīvs raksturs, turklāt vislielākais izsaukumu skaits tiek saņemts tieši pilsētās, kurās ir pieejamas plašākas palīdzības saņemšanas iespējas.

Mediju uzmanībai!
Pēc preses konferences ap plkst. 12:00 mediju pārstāvjiem būs iespēja iepazīt NMPD mediķu ikdienu, apmeklējot operatīvās vadības centru, kurā tiek saņemti visi iedzīvotāju izsaukumi ātrajai palīdzībai.

Mediju pārstāvji aicināti piedalīties preses konferencē par savu dalību informējot VM Komunikācijas nodaļu pa tālr. 67876008.

Informāciju sagatavoja:
Egita Pole 
VM Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67876106, 29401480
[email protected]

Dalies ar ziņu