Skip to main content

Circene: PVO atzinīgi vērtē Latvijā īstenotās nozares reformas

No 17. līdz 18. aprīlim veselības ministre Ingrīda Circene Oslo piedalījās augsta līmeņa Pasaules Veselības organizācijas Eiropas reģiona konferencē – „Veselības aprūpes sistēmas un ekonomiskā krīze”.

Konferencē ar mērķi pārrunāt finanšu un ekonomiskās krīzes ietekmi uz veselības aprūpes sistēmām un dalīties pieredzē par reģiona valstu rīcību ierobežota budžeta apstākļos tika aicināti piedalīties valstu veselības un finanšu ministri. Konferences ietvaros veselības ministre Ingrīda Circene tās dalībniekus iepazīstināja ar Latvijas pieredzi, strukturālās reformas īstenojot saspringtos sociālekonomiskajos apstākļos, veiktajiem pasākumiem sabiedrības veselības uzlabošanai un darbu pie plānotā veselības aprūpes finansēšanas modeļa maiņas.

„Šī konference ir ļoti vērtīga, jo ļauj apmainīties ar pieredzi un ieteikumiem rīcībai veselības aprūpes sistēmu stiprināšanai. Pasaules Veselības organizācija atzinīgi vērtē Latvijā īstenotās veselības aprūpes nozares reformas. Vēl vairāk – mēs tiekam minēti kā pozitīvais piemērs, kā efektīvi un strukturāli sakārtot nozari pēckrīzes periodā,” norāda veselības ministre Ingrīda Circene.

Informāciju sagatavoja:
Aija Bukova – Žideļūna
veselības ministres Ingrīdas Circenes preses sekretāre
Tālr.: 26339264
[email protected]

 

Dalies ar ziņu