Skip to main content

Dibinās VIENOTĪBAS Rīgas reģionālo apvienību

Pirmdien, 12. jūlijā, kopsapulcē tiksies politisko partiju apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju – „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP) – Rīgas nodaļas, lai nodibinātu VIENOTĪBAS Rīgas reģionālo apvienību.

Sēdē arī plānots ievēlēt Rīgas reģionālās apvienības valdi deviņu cilvēku sastāvā – pa trīs pārstāvjiem no katras partijas. Reģionālo apvienību vadīs trīs līdzpriekšsēdētāji – trīs partiju Rīgas nodaļu vadītāji Olafs Pulks, Sanita Stelpe un Ainārs Lodziņš.

Dibinot reģionālo apvienību, kā mērķis ir uzstādīta VIENOTĪBAS partiju Rīgas nodaļu darbības apvienošana un koordinēšana. Reģionālā nodaļa veidos ciešu sadarbību gan gatavojoties Saeimas vēlēšanām, gan kopīgi strādājot Rīgas domē, kur jau šobrīd veiksmīgi spēkus apvieno PS un JL frakcijas, kā arī pārstāvji no SCP.

VIENOTĪBAS Rīgas reģionālās apvienības dibināšanas kopsapulce notiks pirmdien, 12. jūlijā, plkst. 17.00 VIENOTĪBAS birojā, Rīgā, K. Barona ielā 3.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un
eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu