Skip to main content

Diskutēs par Latvijas finanšu krīzes pārvarēšanas programmu

Ceturtdien, 30. jūnijā notiks diskusija „Dombrovskis vs Dombrovskis”, kurā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ekonomists, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociētais profesors Dr. Vjačeslavs Dombrovskis runās par Latvijas finanšu krīzes pārvarēšanu un Latvijas pieredzes pārņemšanu citām valstīm kontekstā ar grāmatā „Kā Latvija pārvarēja finanšu krīzi” („How Latvia Came Through the Financial Crisis”) minētajām atziņām. Diskusiju vadīs žurnāla Ir žurnālists Pauls Raudseps.

Diskusijā analizēs grāmatā pausto uzstādījumu, ka finanšu krīze Latvijā ir pārvarēta un tiks meklēti risinājumi turpmākiem ekonomikas attīstības scenārijiem. Diskusijas dalībnieki arī atbildēs uz Rīgas Ekonomikas augstskolas un citu interesentu uzdotajiem jautājumiem. Diskusijai varēs sekot līdzi tiešraidē internetā. Plašāka informācija par tiešraidi internetā un iespējām uzdot jautājumus meklējama šeit.

Jau vēstīts, ka nesen iznākusi Ministru prezidenta Valda Dombrovska un starptautiski pazīstamā ekonomista Andersa Oslunda kopīgi sarakstītā grāmata, kurā analizēti apstākļi un lēmumi, kas izraisīja maksātspējas krīzi Latvijā 2008. gada nogalē, un to, kā tā tika pārvarēta – kā Latvijas valdība rīkojās finansiālās krīzes ietekmē, kā tika pieņemti smagi lēmumi, kas valsti atveda atpakaļ uz izaugsmes ceļa.

Mediju ievērībai:

Diskusija sāksies plkst. 14.00 un tā norisināsies Ministru kabineta ēkas bibliotēkā (459. kabinetā).

Mediju piekļūšana pasākumā ar Ministru kabineta pastāvīgās akreditācijas kartēm. Žurnālistiem, kuriem nepieciešama caurlaide iekļūšanai Ministru kabineta ēkā, lūdzam sazināties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu (+371 67082828, [email protected]).

Informāciju sagatavoja:
Gatis Tauriņš
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultants
Tālr.: 67082828
[email protected]

 

Dalies ar ziņu