Skip to main content

Dombrovskis: eksports ir iespēja uzņēmējiem parādīt savu varēšanu

Otrdien, 22. februārī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis atklāja Eksporta dienu. Ministru prezidents pateicās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai un pārējiem Eksporta dienas organizatoriem par izvēlēto tēmu – eksporta veicināšana, un uzsvēra, ka šā brīža situācijā eksports ir labākā iespēja Latvijas uzņēmumiem parādīt savu varēšanu, kāpināt ieņēmumus un uzlabot valsts kopējo labklājību

V. Dombrovskis norādīja, ka aizvadīto pāris gadu laikā Latvija ir piedzīvojusi drastiskus ekonomikas pārveidojumus, kas palīdzējis atgūt konkurētspēju. „Atjaunota uzticība finanšu tirgos, samazināti valsts pārvaldes izdevumi un uzsākts ekonomikas stabilizēšanas process – ir ielikts pamats ilgtspējīgai attīstībai,” uzsvēra Ministru prezidents.
Ministru prezidents, uzrunājot Eksporta dienas dalībniekus, atgādināja, ka valsts institūcijas strādā, lai aktivizētu Eiropas struktūrfondu izmantošanu un vienkāršotu procedūras, kas tādējādi dod būtisku ieguldījumu uzņēmumu eksporta potenciāla kāpināšanai.

Ministru prezidents aicināja, ka „tālākajā virzībā galvenais ir pašu uzņēmēju atsaucība un ieinteresētība izmantot visas tās iespējas, kas ir pieejamas.”

Foto no Eksporta dienas atklāšanas

Dalies ar ziņu