Skip to main content

Ministru prezidents tiksies ar brīvprātīgo kustības pārstāvjiem

Otrdien, 22. februārī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Latvijas brīvprātīgo kustības pārstāvjiem, jo 2011. gads ir izsludināts kā Eiropas brīvprātīgā darba gads aktīvas pilsoniskas iesaistes veicināšanai.

Ministru uzsver: „Visai būtisku nozīmi brīvprātīgais darbs iegūst laikā, kad cilvēkus, valstis un reģionus skar krīzes, kad daļai sabiedrības līdzpilsoņu atbalsts ir ļoti nepieciešams un pat izšķiroši svarīgs. Lai brīvprātīgo kustība Latvijā turpinātos un pieņemtos spēkā ir svarīgi uzrunāt sabiedrību, aicināt cilvēkus aktīvi iesaistīties brīvprātīgajā darbā neatkarīgi no vecuma, izglītības vai statusa.”

Tikšanās laikā brīvprātīgo darbu koordinatori un paši darba veicēji iepazīstinās valdības vadītāju ar organizācijām, kuras aktīvi darbojas brīvprātīgajā kustībā, kā arī ar projektiem, kuros tās iesaistītas.

Tikšanās notiks pulksten 17.00, Ministru kabineta ēkā, III stāvā, Ministru prezidentu zālē. Tikšanās laikā aicināti piedalīties masu plašsaziņas līdzekļi. Caurlaižu nepieciešamības gadījumā lūdzam zvanīt Komunikācijas departamentam, tālr. 67082828 vai 67082922.

 

Informāciju sagatavoja:
Aivis Freidenfelds
Ministru kabineta preses sekretārs
Tālr. 7082922
[email protected]

Dalies ar ziņu