Skip to main content

Dombrovskis piedalīsies Baltijas Ministru padomē Igaunijā

No 10. līdz 11.februārim Vihulā, Igaunijā notiks neformālā Baltijas Ministru padomes sanāksme, kurā piedalīsies Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Igaunijas Ministru prezidents Andruss Ansips (Andrus Ansip) un Lietuvas Ministru prezidents Andrjus Kubiļus (Andrius Kubilius).

Baltijas Ministru padomē diskutēs par enerģētikas politiku Baltijas reģionā un Eiropas Savienībā. Premjeri pārrunās arī inovāciju veicināšanu un digitālā iekšējā tirgus radīšanu.

Tāpat Baltijas Ministru padomes ietvaros plānota tikšanās ar Eiropas Komisijas Ekonomikas un monetāro lietu komisāru Olli Rehn, lai pārrunātu ekonomisko situāciju Baltijas reģionā.

Baltijas Ministru padomes tikšanos organizē Igaunija saistībā ar Baltijas Ministru padomes prezidentūru 2011. gadā. Baltijas Ministru padome (BMP) ir Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valdību sadarbības institūcija, un tā ir izveidota 1994. gada 13. jūnijā. BMP uzdevums ir nodrošināt sadarbības nepārtrauktību valstu izpildvaras līmenī.
 

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai!
Piektdien, 11. februārī, plkst. 12.00 Vihula Manor notiks Baltijas Ministru prezidentu preses konference. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvi, kuri plāno piedalīties preses konferencē, aicināti akreditēties līdz otrdienai, 8. februārim, plkst. 17.00 uz epastu: [email protected] un [email protected] vai pa telefonu +372 637 7630 / +371 67082828, norādot vārdu, uzvārdu, mediju, pases nr. un kontaktus. Papildus informāciju par Vihula Manor atrašanās vietu lūdzu skatīt šeit.

Pēc preses konferences plašsaziņas pārstāvjiem būs iespēja uzdot jautājumus arī kompānijas Fits.me pārstāvim Heikki Haldre.
 


Informāciju sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru prezidenta preses sekretāre
Tālr.: +371 67082865
[email protected]

Dalies ar ziņu