Skip to main content

Dombrovskis tikās ar vadošajiem Lielbritānijas medjiem

Trešdien, 19. janvārī, Londonā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tikās ar vadošajiem Lielbritānijas mediju pārstāvjiem – BBC News „The World Tonight” redaktoru A. Burnett, Bloomberg reportieriem T. Parsons, D. Tweed, The Economist Centrālās un Austrumeiropas korespondentu E. Lucas, The Economist Intelligence Unit pārstāvi A. Manktelow, Financial Times Austrumeiropas redaktoru N. Buckley, Financial Times FDI žurnāla redaktora vientieku S. Anderson, žurnāla Monocle redaktoru A. Tuck, Thomson Reuters vecāko korespondentu A. Croft un Dow Jones ekonomikas reportieri N. Winning.

Žurnālisti premjeram uzdeva jautājumus par Latvijas ekonomisko situāciju, budžeta konsolidācijas pasākumiem, strukturālajām reformām, nodokļu politiku un tās izmaiņām, inflāciju, pievienošanos eirozonai un Latvijas konkurētspējas līmeņa paaugstināšanas pasākumiem.

Neformālā sarunā, kas ilga pusotru stundu, Ministru prezidents ieskicēja Latvijas paveikto ekonomiskās krīzes pārvarēšanā, strukturālo reformu jomā, akcentējot augstākās izglītības reformas nepieciešamību, kā arī informēja par sociālās drošības tīkla pasākumiem, kas bija nozīmīgs sabiedrības mazāk aizsargāto slāņu atbalsts valstij izšķirīgā laikā.

Vienlaikus V. Dombrovskis izklāstīja ekonomiskās aktivitātes atjaunošanās indikatīvos rādītājus ražošanā un eksportspējas nostiprināšanā, kā arī informēja par rīt gaidāmā samita nozīmi reģiona valstu pieredzes apmaiņā par konkurētspējas paaugstināšanu un ekonomiskajiem izaicinājumiem, pārvarot ekonomisko krīzi.


Informācija sagatavoja:
Līga Krapāne
Ministru prezidenta preses sekretāre
Tel: +371 67082865
[email protected]

 

Dalies ar ziņu