Skip to main content

Dombrovskis uzrunās Studentu līderu forumu

Ceturtdien, 31.jūlijā, Eiropas Parlamenta deputāts Valdis Dombrovskis piedalīsies Latvijas Studentu apvienības rīkotajā Studentu līderu forumā. Studentu apvienība Dombrovski kā lektoru aicinājusi, jo studentu vidū Dombrovska paveiktais Latvijas tautsaimniecības attīstībai tiek augstu vērtēts, kā arī topošajiem līderiem būs interesanti uzzināt personīgo pieredzi no visilgāk valdības vadītāja amatu ieņemošā līdera.

Dombrovskis foruma ietvaros 31.jūlijā plkst.20:30 ar lekciju „Līdera dzīves ceļš” uzstāsies Zaķumuižas pamatskolā. Lekcijā Dombrovskis stāstīs par pievēršanos politikai un dalīsies savā pieredzē ar topošajiem līderiem, stāstot par uzdrīkstēšanos kļūt par premjeru valstī tik sarežģītā brīdī – 2009.gadā finanšu krīzes smagākajā posmā – kā arī par paveikto premjera amatā līdz pat 2014.gadam, nodrošinot gan krīzes pārvarēšanu Latvijā, gan pievienošanos eirozonai.

Studentu līderu forums ir projekts augstskolu studējošo pašpārvalžu aktīvākajiem biedriem ar mērķi ir stiprināt studentu kustību, slīpēt dalībnieku personības un risināt augstākās izglītības politikas problēmas. Forumu ik gadu rīko Latvijas Studentu apvienība, šogad tas norisināsies no 31.jūlija līdz 3.augustam, kopā pulcējot 50 dalībnieku – dažādu nozaru līderus, organizācijas vecbiedrus un valdes locekļus.

Sīkāka informācija par forumu un paredzēto programmu pieejama foruma mājaslapā.

Informāciju sagatavoja:
Dace Šļare
EP deputāta Valda Dombrovska palīdze
[email protected]

Dalies ar ziņu