Skip to main content

Dombrovskis uzstāsies ETP līderu samitā Poznaņā

24. – 25. aprīlī Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis uzstāsies Eiropas Tautas partijas (ETP) reģionālo un vietējo politisko līderu samitā, kas notiks Poznaņā, Polijā. Samita dalībnieki kopā ar ETP kandidātu uz Eiropas Komisijas prezidenta amatu Žanu Klodu Junkeru diskutēs par to, kā Eiropas reģionos un pilsētās veicināt izaugsmi un jaunu darbavietu rašanos.

V. Dombrovskis samitā būs vienīgais pārstāvis no Latvijas, tajā piedalīsies arī Polijas premjerministrs Donalds Tusks (Donal Tusk), Eiropas savienības budžeta komisārs Janušs Levandovskis (Janusz Lewandowski), kā arī virkne citu Eiropas līderu.

V. Dombrovskis piedalīsies diskusijā par mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, jaunatnes nodarbinātību, izglītību, inovācijām, konkurētspēju un demogrāfiskajiem izaicinājumiem.

„Vēlos Polijas samitā uzsvērt Latvijas pieredzi ekonomiskās krīzes pārvarēšanā, aicinot izmantot Latvijas piemēru, lai stiprinātu Eiropas Savienības ekonomikas izaugsmes veicināšanu un jaunu darba vietu radīšanu. Tieši nākamajos piecos gados Eiropas Savienībai būs jākoncentrējas uz ekonomikas konkurētspējas palielināšanu, tāpēc būtiski diskutēt par šo jau tagad ar ETP politiskajiem līderiem, kas ir lielākais un ietekmīgākais politiskais spēks Eiropas parlamentā” norāda Valdis Dombrovskis.

Samitam tiešraidē būs iespējams sekot līdzi tam veltītajā mājas lapā, kur arī pieejama aktuālākā informācija par pasākuma norisi un dalībniekiem. Savukārt jaunākajām ziņām Twitter var sekot līdzi: @EPP, @EPP_CoR un @Platforma_org, samita oficiālais hashtag – #POznanEPP.

 

Dalies ar ziņu