Skip to main content

Domes sēdē diskutēsim par FM piedāvātajām nodokļu politikas izmaiņām

Partija VIENOTĪBA domes sēdē diskutēs par Finanšu ministrijas (FM) piedāvātajām izmaiņām nodokļu politikā. Domes sēde norisināsies trešdien, 12.aprīlī, VIENOTĪBAS birojā Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12. Sēdes sākums plkst.17.30.

Domes sēdi ar uzrunu atklās VIENOTĪBAS domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Klātesošos uzrunās arī valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Diskusiju par FM plānoto nodokļu reformu uzsāks ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens. Par plānoto izmaiņu ietekmi uz valsts sociālās apdrošināšanas speciālo budžetu un veselības aprūpi stāstīs labklājības ministrs Jānis Reirs. Pēc ministru ziņojumu uzklausīšanas sēdes noslēgumā VIENOTĪBAS domnieki formulēs partijas pozīciju par iecerēto nodokļu reformu, tās ietekmi uz ekonomikas ilgtspēju un sabiedrības labklājību.

VIENOTĪBA jau iepriekš norādījusi, ka piedāvātās nodokļu reformas ietvaros neatliekami risināmi jautājumi, kas skar sociālā budžeta ilgtspējas nodrošināšanu un ilgtspējīga veselības aprūpes sistēmas finansēšanas modeļa izveidi. Tāpat nepieciešams skaidrs apliecinājums, ka finansējums izglītības nozarei tiks saglabāts vismaz šīgada apjomā, kas veido 8,2% no kopējiem valsts budžeta izdevumiem.

Dalies ar ziņu