Skip to main content

Piebalgs: pašvaldību vēlēšanās VIENOTĪBA cīnīsies par katru novadu

Pašvaldību vēlēšanās partija VIENOTĪBA cīnīsies par katru novadu, šodien preses konferencē, informējot par VIENOTĪBAS piedāvājumu un sarakstu līderiem gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, uzsvēra partijas valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Piebalgs norādīja, ka vēlēšanās partijas kopējās prioritātes visā Latvijā ir drošība, izglītība un labklājība.

Šīs pašvaldību vēlēšanas partijai ir īpašas ar to, ka, gatavojoties startam un veidojot deputātu kandidātu sarakstus, par svarīgu mērķi izvirzīta jaunas politiķu paaudzes piesaistīšana.

 

„Esmu lepns, ka VIENOTĪBAS vairāk nekā 800 kandidātu vidū šajās pašvaldību vēlēšanās aptuveni puse ir partijas biedru, bet otra puse ir partijas atbalstītāji. Tik liela un nozīmīga partijas atbalstītāju iesaiste vēlēšanās liecina, ka mūsu partija ir dzīva, tai ir potenciāls un spēks,” preses konferencē norādīja Piebalgs.

 

VIENOTĪBAS priekšsēdētājs uzsvēra, ka pašvaldības nodrošina vistiešāko saikni starp politiķiem un vēlētājiem, tādēļ šajās pašvaldību vēlēšanās VIENOTĪBAS reģionālajām nodaļām dota plaša rīcības brīvība, gan veidojot sarakstus, gan izvēloties akcentus programmā. Kopumā VIENOTĪBAS sarakstu piedāvātās programmas Andra Piebalga vērtējumā ir radošas un vērstas uz iedzīvotāju interešu aizstāvību un ikdienas problēmu risināšanu.

Piebalgs uzsvēra, ka paaudžu maiņa, jaunu prātu un jaunu ideju piesaistīšana politiskajam procesam ir ne vien VIENOTĪBAI, bet visai sabiedrībai svarīgs uzdevums. Tas nozīmē, ka cilvēkiem rūp sava novada un savas valsts liktenis, un viņi ir gatavi iesaistīties un strādāt mūsu valsts nākotnes vārdā, uzsvēra Piebalgs.

VIENOTĪBU pašvaldību vēlēšanās pārstāvēs 825 deputātu kandidāti 58 pašvaldībās. VIENOTĪBA būs pārstāvēta visās deviņās republikas pilsētās, ieskaitot apvienotos sarakstus Rēzeknē un Ventspilī. Visplašāk – ar 29 sarakstiem – VIENOTĪBA būs pārstāvēta Vidzemē, Kurzemē partija apstiprinājusi 6, Zemgalē – 11, bet Latgalē trīs pašvaldību deputātu kandidātu sarakstus.


 

Dalies ar ziņu