Skip to main content

Druviete Latvijas olimpiešiem: jūs esat pierādījuši, ka esam stipri un vareni

FOTO no pasākuma

„Sports nav tikai uzvaras un zaudējumi, sports ir arī emocijas, motivācija un pārliecība. Jūsu misija ir bijusi daudz lielāka nekā tikai sportiskās uzvaras. Jūs esat radījuši šo pārliecību, ka Latvija var, šo pārliecību, ka mēs esam stipri un vareni,” šodien svinīgajā uzrunā Latvijas olimpiešiem sacīja izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

Pateicībā par augstvērtīgajiem sasniegumiem XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos un Latvijas vārda nešanu pasaulē uz Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) šodien tika aicināta Latvijas olimpiskā komanda un delegācija. „Ja salīdzinām gūto medaļu skaitu ar Latvijas iedzīvotāju skaitu, mēs esam lielvalsts. Paldies par doto iespēju lepoties ar savu valsti un saviem cilvēkiem. Mēs lepojamies ar Jums!” pauda I. Druviete.

Izsakot pateicību un cieņas apliecinājumus par ieguldīto darbu un augstajiem sasniegumiem, ministre sportistiem, treneriem, ārstiem, tehniskajiem darbiniekiem, sporta federāciju, Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvjiem pasniedza atzinības rakstus, pateicības rakstus un piemiņas balvas.

IZM piemiņas balvas par izcilu sniegumu un izcīnītajām godalgām saņēma olimpisko medaļu ieguvēji un viņu pārstāvētās federācijas, kā arī LOK un LOV par ieguldījumu Latvijas delegācijas sagatavošanā startiem olimpiskajās spēlēs.

Svinīgais pasākums notika 2014. gada 3.martā IZM telpās. 

Informāciju sagatavoja:
Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa
Tālr.: 67047834; 67047804
E-pasts: [email protected]
www.izm.gov.lv

Dalies ar ziņu