Skip to main content

Druviete piedalīsies ekspertu diskusijā par ES fondu finansējumu pētniecībai Latvijas augstskolās

Piektdien, 28.februārī izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete piedalīsies ekspertu diskusijā „Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaiste pētniecībai Latvijas augstskolās, pieredze un nākamā plānošanas perioda perspektīvas” un uzrunās tās dalībniekus.

Diskusijas mērķis ir novērtēt līdzšinējo Eiropas Savienības (ES) fondu programmu ieguldījumu augstskolu pētniecības attīstībā un to, kā iesaistīšanās ES līmeņa programmās ir palielinājusi Latvijas augstskolu un zinātnisko institūtu kapacitāti starptautiskās sadarbības kontekstā. Uzsākot jauno plānošanas periodu, vienlīdz svarīga ir arī Latvijas augstskolu, to pētniecības iestāžu un zinātnieku turpmākā sadarbība ES mērogā.

Ina Druviete, prognozējot ES fondu programmu ieguldījumu, uzsver: „Eiropas Savienības struktūrfondu ieguldījums augstākajā izglītībā paaugstinās Latvijas augstākās izglītības kvalitāti un padarīs mūsu augstskolas starptautiski konkurētspējīgākas. Tāpat tiks sekmēta augstākās izglītības un pētniecības integrācija, augstskolu savstarpējā sadarbība un sadarbība ar uzņēmējiem.”

Diskusija notiks plkst.14.00 Arhitektu namā Torņa ielā 11, Rīgā. Diskusiju organizē Liepājas Universitāte sadarbībā Latvijas Inovatīvo apvienību.

Informāciju sagatavoja:
Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa
Tālr.: 67047834; 67047804
E-pasts: [email protected]
www.izm.gov.lv

Dalies ar ziņu