Skip to main content

EDSO Augstā komisāre mazākumtautību jautājumos apmeklēs Latviju

15.-17. oktobrī Latvijā iepazīšanās vizītē uzturēsies EDSO Augstā komisāre mazākumtautību jautājumos Astrīda Tūrsa (Astrid Thors).

A. Tūrsa tiksies ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, tāpat ir plānotas tikšanās Kultūras ministrijā, Izglītības un zinātnes ministrijā, Tieslietu ministrijā, Iekšlietu ministrijā, Saeimā, Tiesībsarga birojā un ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem. Vizītes laikā plānots apmeklēt Daugavpili.

Vizītes mērķis ir detalizētāk iepazīties ar jautājumiem, kas saistīti ar sabiedrības integrācijas un mazākumtautību politiku Latvijā, kā arī pārrunāt turpmāko sadarbību.

A. Tūrsa stājās EDSO Augstās komisāres mazākumtautību jautājumos amatā 2013. gada augustā. Iepriekšējā EDSO Augstā komisāra mazākumtautību jautājumos Knuta Vollebeka vizīte Latvijā notika 2011. gadā.

Mediju ievērībai 16. oktobrī!
Plkst. 10:35 – 10:45 Edgara Rinkēviča un Astrīdas Tūrsas preses brīfings (latviešu/angļu valodā), TV un foto iespēja. Norises vieta: Ārlietu ministrijas 3. stāvā „Ārlietu ministru portretu galerija”. Medijiem dalību lūgums pieteikt līdz 15. oktobra plkst. 17:00 Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā pa tālruni: 67016272 vai e-pastu: [email protected]

Papildus informācija:
Informācijas un sabiedrisko attiecību departaments
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: (+371) 67016 272
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu