Skip to main content

Eirokomisārs Andris Piebalgs iestājies VIENOTĪBĀ

Partija VIENOTĪBA savās rindās uzņēmusi Eiropas Savienības attīstības komisāru Andri Piebalgu. Lēmumu par Piebalga uzņemšanu partijā šodien, 15.septembrī, vienbalsīgi pieņēmusi partijas valde.

“Piebalga kungs ir ārkārtīgi pieredzējis pasaules līmeņa diplomāts, profesionāls, zinošs, pašmājās un starptautiskajā vidē cienīts un respektēts politiķis. Mūs vieno kopīgas vērtības, mērķi un izpratne par Latviju kā drošu, stabilu un pārtikušu nacionālu valsti Eiropas attīstīto valstu saimē. Piebalga kunga pieredze un idejas ir būtisks pienesums VIENOTĪBAS komandai, partijai turpinot nostiprināties kā valsts un Eiropas līmeņa politiskam spēkam,” gandarījumu par Piebalga lēmumu pievienoties partijai pauž VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“VIENOTĪBA piedāvā pieredzējušu un profesionālu komandu gan nacionālajā politikā, gan Eiropas līmenī. Par to savā darbā man izdevies pārliecināties vairākkārt. VIENOTĪBAI ir skaidrs redzējums par to, kādā virzienā valstij jāattīstās turpmāk. Valsts labklājības izaugsme, kas tiek panākta sabalansēta budžeta ietvaros, ir drošākais ceļš, pa kuru doties uz priekšu,” savu izvēli pievienoties VIENOTĪBAI pamato Piebalgs.

“Šoruden noslēgsies mans darbs Eiropas Komisijā, un es sevi redzu atgriežamies Latvijas politikā, kur mana Eiropā gūtā pieredze var izrādīties noderīga. Pašreizējā situācijā, esmu pārliecināts, Latvijai svarīgs ir katrs cilvēks, katra balss un līdzdalība ir vērtība,” norāda Piebalgs.

Šobrīd VIENOTĪBAS biedru skaits jau pārsniedz 2500. “Jaunu, zinošu un aktīvu cilvēku iesaistīšanās partijas darbā liecina par izaugsmi, sabiedrības ticību mūsu vērtībām un joprojām pieaugošu politisko potenciālu,” norāda Āboltiņa.

Audzis arī partijas reģionālo nodaļu skaits. Šobrīd Latvijā darbojas 51 partijas reģionālā nodaļa, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija.

VIENOTĪBA dibināta 2011.gada 6.augustā un ir pārstāvēta 67 Latvijas pašvaldībās – sešās pilsētās un 61 novadā. 11 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 14 – priekšsēdētāju vietnieki.

Dalies ar ziņu