Skip to main content

Ekonomikas izaugsme ir pārliecinošs VIENOTĪBAS arguments vēlēšanās

Latvijas ekonomikas pārliecinošā atkopšanās, nodokļu ieņēmumu izpildes atbilstība prognozēm un atsevišķās pozīcijās – pat pārpilde, kā arī plašā starptautiskā atzinība valdības paveiktajam ekonomiskās krīzes pārvarēšanā liecina, ka Valda Dombrovska valdība ir uz pareizā valsts ekonomiskās situācijas stabilizēšanas ceļa. Reāli padarīti darbi, kas ļāvuši izglābt valsti no bankrota, ir pārliecinošs VIENOTĪBAS ekonomiskais piedāvājums vēlēšanās, uzskata apvienības valde.

Apvienības valde aicina iedzīvotājus 10. Saeimas vēlēšanās ne tikai iepazīties ar partiju un partiju apvienību vēlēšanu programmām un solījumiem, bet savu izvēli veikt, arī izvērtējot politisko spēku un to līderu padarītos darbus visas sabiedrības labā. V.Dombrovska valdības izvēlētā stratēģija valsts tautsaimniecības izaugsmes atjaunošanai ir bijusi pareiza un rezultatīva, un tā nemainīgi jāturpina īstenot valsts konkurētspējas atjaunošanas mērķa vārdā, norāda VIENOTĪBAS valde.

„Mūsu argumenti ir stiprāki par tukšiem un nereāliem priekšvēlēšanu solījumiem vai meliem un nomelnošanas mēģinājumiem. Mūsu argumenti ir objektīvi dati, kas liecina, ka pagājušā gada smagie lēmumi valsts finanšu sistēmas stabilizēšanai ir bijuši pamatoti un jau šobrīd dod gaidītos rezultātus. Prognozes liecina, ka jūnijā nodokļu ieņēmumi valsts budžetā pārsniegs pagājušā gada jūnija datus. Šādi rādītāji nav bijuši pēdējo divu krīzes gadu laikā,” uzsver VIENOTĪBAS valdes loceklis, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

„Tie politiskie spēki, kas savas tuvredzības un līderu alkatīguma dēļ izraisīja ekonomisko un morāli ētisko degradāciju, sagrāva ticību valsts varai un noveda valsti nopietnu apdraudējumu priekšā, velti cer, ka VIENOTĪBASlīderi nespēs sekmīgi vadīt valsti. Šī iecere nav īstenojusies. Lai arī vēl daudz zināšanu un drosmes jāiegulda, lai izvestu Latviju uz pavisam stabila ekonomiskā ceļa, augšupeja ir sākusies, budžets pildās, lats ir stabils un bezdarbs mazinās. Esmu pārliecināts, ka Latvijas ekonomikas augšupeja VIENOTĪBAS līderu vadībā ir pārliecinošs arguments vēlētājam par mūsu varēšanu vadīt valsti arī turpmāk – pēc 10. Saeimas vēlēšanām. Darbi un rezultāti apliecina, nevis nevis lēti solījumi,” ar optimismu norāda VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko unn sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected] 

Dalies ar ziņu