Skip to main content

Ekonomikas ministrs parakstīs sapratnes memorandu starp EM, Uber un Taxify

Ekonomikas ministrija šodien, 29. jūnijā, plkst. 12.00 aicina uz sapratnes memoranda parakstīšanu ar kopbraukšanas nozares pārstāvjiem Uber un Taxify.

Līdz ar sapratnes memoranda parakstīšanu Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, uzņēmuma Uber Baltijas valstu vadītājs Enns Metsars un Taxify reģionālais vadītājs Latvijā Juris Krūmiņš iezīmēs jaunu līmeni pušu dialogā par augošo globālo pieprasījumu pēc dalīšanās ekonomikas platformām un kopbraukšanas pakalpojumu sniedzējiem, kā arī to vietu Latvijas ekonomikā.

Sapratnes memorands ir pirmais nozīmīgais solis ceļā uz pušu konstruktīvu dialogu par kopbraukšanas nozares pārstāvju iekļaušanu Latvijas transporta pakalpojumu tirgus piedāvājumā un to darbības tiesisko regulējumu.

Sapratnes memoranda parakstīšana notiks šā gada 29. jūnijā plkst. 12.00 Ekonomikas ministrijas 406. telpā (Brīvības ielā 55, Rīgā, 4. astāvā).

Memoranda parakstīšanas pasākumā aicināti piedalīties plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.
Žurnālistus aicinām pieteikties dalībai pasākumā ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļā (67013193, [email protected]).

Informāciju sagatavoja:
Agita Baltbārde
Ekonomikas ministra
padomniece komunikācijas jautājumos
Tālr: 29 133 073
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu