Skip to main content

Ekonomikas ministrs reģionālajā vizītē apmeklēs Daugavpili

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens ceturtdien, 2. jūnijā, reģionālajā vizītē apmeklēs Daugavpili, lai pārrunātu novada uzņēmējiem un pašvaldībai aktuālos jautājumus.

Ekonomikas ministrs Daugavpilī piedalīsies IV Starptautiskajā Austrumbaltijas biznesa forumā, kura ietvaros paredzēts pārrunāt tādus jautājumus kā Latvijas investīciju vides attīstība, uzņēmējiem pieejamās Eiropas Savienības un valsts atbalsta programmas, biznesa inkubatoru piedāvājums un atbalsts u.c.

Tāpat Ašeradens plāno iepazīties ar jauno Daugavpils universitātes laboratorijas korpusu, kā arī tikties ar universitātes rektoru Arvīdu Barševski un universitātes pārstāvjiem, lai pārrunātu Daugavpils universitātes mācību programmu un pētniecības atbilstību reģionālās tautsaimniecības pieprasījumam.

Vizītes ietvaros ministrs plāno iepazīties arī ar Daugavpils uzņēmumu SIA “Axon Cable” un “Zieglera Mašīnbūve” darbību.

Uzņēmums SIA “Axon Cable” specializējas augsto tehnoloģiju kabeļu savienojumu un savienotājelementu ražošanā un tajā ir nodarbināti vairāk nekā 400 strādnieki.

Savukārt uzņēmums „Zieglera Mašīnbūve” ražo gan detaļas, gan gala produktus lauksaimniecības sektoram – elektriskos un hidrauliskos rapšu dalītājus un dozētājiekārtas, kukurūzas pļaujmašīnas un pacelšanas iekārtu sastāvdaļas.

Papildus informācija:
Elita Rubesa-Voravko
Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: 67013193
E-pasts: [email protected]; [email protected]

Dalies ar ziņu