Skip to main content

,,Ēna’’ sekos ārlietu ministram un diplomātiem

16. februārī ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska gaitām sekos ,,ēna” no Rīgas pilsētas 2. ģimnāzijas. Kopumā 14 skolēnu no Rīgas, Gulbenes, Saldus, Ventspils un Valmieras iepazīs ministrijas ikdienu.

Ārlietu ministrijas „ēnu devēju” lomās iejutīsies arī diplomāti Eiropas Savienības koordinācijas departamentā, Informācijas un sabiedrisko attiecību departamentā, Juridiskajā departamentā, Konsulārajā departamentā un Valsts Protokolā.

Ēnu diena Ārlietu ministrijā notiks no pulksten 9 līdz pulksten 15. Programmā paredzēta prezentācija par Ārlietu ministriju, ekskursija pa ministrijas ēku un ministru portretu galerijas apskate, izstādes „Latvijas starptautiskajai atzīšanai 90 gadi” apskate. Turpinājumā skolēni dosies līdzi saviem „ēnu devējiem”, kur sekos viņu darba gaitām birojos un iepazīsies ar Ārlietu ministrijas darbības specifiku. ,,Ēnām” būs dota iespēja piedalīties ārlietu ministra Ģirta Valda Kristovska un EDSO augstā komisāra nacionālo minoritāšu jautājumos Knuta Vollebeka (Knut Vollebeak) preses konferencē.

Ēnu dienu organizē ,,Junior Achievement – Latvija’’ sadarbībā ar Valsts civildienesta pārvaldi un tā ir visā pasaulē atzīta un plašu atsaucību guvusi skolēnu karjeras izglītībai veltīta diena.

 

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

 

Dalies ar ziņu