Skip to main content

EP deputāte Inese Vaidere viesojas Vidzemē

Šodien, 25.martā Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere dodas uz Vidzemi, lai piedalītos Novadu 13. Grāmatu svētkos Rūjienā un tiktos ar iedzīvotājiem Strenčos.

Rūjienas Grāmatu svētkos, kur deputāte piedalīsies “Latvijas Avīzes” publiskajā diskusijā “Kur vedīs autobuss?”, tiks turpināta tēma, kura aizsākta vēl pirms gada, Grāmatu svētkos Nīcā, kad deputāte piedalījās diskusijā par reģionālajiem autoceļiem.

Savukārt pēcpusdienā Strenču bibliotēkā I. Vaidere tiksies ar iedzīvotājiem. „Šobrīd visus satrauc notikumi Ukrainā un tas, kā šī situācija atsauksies uz Latvijas drošību. Nereti iedzīvotājiem reģionos informācija nonāk skopi, tāpēc esmu gandarīta par iespēju pastāstīt par Eiropas skatījumu uz šīm norisēm un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas satrauc iedzīvotājus, šādās tikšanās reizēs,” stāsta deputāte.

Ekonomikas zinātņu doktore, Latvijas Universitātes profesore Inese Vaidere, strādājot Eiropas Parlamenta Ārlietu komitejā, par sava darba svarīgāko tematu uzskata jaunās ES kaimiņpolitikas veidošanu, Austrumu partnerības jautājuma virzīšanu, kā arī patiesākas un ES kopējām interesēm un vērtībām atbilstošākas politikas veidošanu ar Krieviju. Tikšanās laikā interesenti tiks iepazīstināti ar šīm un citām EP aktualitātēm.

Papildus informācija:
EP deputātes Ineses Vaideres birojs Rīgā
Tālr.: +371 67814199
E-pasts: [email protected]

 

 

Dalies ar ziņu