Skip to main content

ES eksperti izvērtēs sabiedrisko darbu lomu krīzes laikā

Labklājības ministrijā (LM) ceturtdien un piektdien, 26. un 27. aprīlī, norisināsies savstarpējās novērtēšanas darba seminārs Aktivizācijas pasākumi krīzes laikā: sabiedrisko darbu loma.

Tajā piedalīsies 12 Eiropas Savienības (ES) valstu ministriju, aģentūru un akadēmisko aprindu pārstāvji, kā arī starptautiskās organizācijas. Pasākuma dalībnieki sniegs vērtējumu par Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansēto aktivitāti Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās, kā arī viedokli, vai līdzīgu pasākumu būtu iespējams un nepieciešams īstenot pārstāvētajās valstīs.

Plānots, ka seminārā piedalīsies pārstāvji no Beļģijas, Horvātijas, Kipras, Čehijas Republikas, Somijas, Grieķijas, Ungārijas, Īrijas, Latvijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Portugāles un Rumānijas.

Pieaicinātie akadēmiskie eksperti sagatavos savu redzējumu par šāda veida pasākumiem. Ziņojumu par mūsu valstī īstenoto pasākumu Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās sagatavos Latvijas Universitātes profesors, IZA institūta pārstāvis Mihails Hazans.

Nākamais savstarpējās novērtēšanas pasākums norisināsies Norvēģijā. Tajā paredzēts diskutēt par aktīvo novecošanos un sociālo partneru lomu šajā jautājumā. Savukārt novērtēšanas pasākumā Vācijā – par duālo profesionālās izglītības sistēmu.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67021581, 29538825
[email protected]

 

Dalies ar ziņu