Skip to main content

Finanšu ministrijas parlamentārā sekretāre būs Lolita Čigāne

Finanšu ministrs Andris Vilks pieņēmis lēmumu par ministrijas parlamentāro sekretāri iecelt VIENOTĪBAS Saeimas frakcijas vadītāja vietnieci, partijas VIENOTĪBA valdes locekli Lolitu Čigāni. Jau tuvākajā laikā viņa uzsāks darbu Finanšu ministrijā, apvienojot to ar Saeimas deputātes pienākumiem.

„Lai stiprinātu Finanšu ministrijas un Saeimas sadarbību sekmīgai budžeta pieņemšanai, esmu nolēmis par ministrijas parlamentāro sekretāri iecelt Lolitu Čigāni. Viņas pieredze Saeimā, aktīvi piedaloties frakcijas un pašvaldību komisijas darbā, man rada pārliecību, ka Lolita Čigāne godam tiks galā ar parlamentārās sekretāres pienākumiem,” uzskata finanšu ministrs Andris Vilks.

Lolita Čigāne, pildot parlamentārās sekretāres pienākumus, nodrošinās informācijas un viedokļu apmaiņu ar parlamentu, it īpaši piedaloties Saeimas budžeta komisijas sēdēs.

Čigāne absolvējusi Londonas ekonomikas skolu, iegūstot Zinātnes maģistru politiskajā ekonomikā.

Savas darba gaitas Čigāne sākusi 1993. gadā kā zviedru valodas tulks zviedru uzņēmumos un organizācijās. Turpmākajos gados strādājusi par korespondenti, priekšvēlēšanu kampaņu projektu vadītāju, sabiedriskās politikas projektu vadītāju. No 2008. gada līdz 2010. gadam bijusi sabiedrības par atklātību „Delna” padomes priekšsēdētāja. No 2005. gada aptuveni 15 EDSO vēlēšanu novērošanas misijās strādājusi kā misijas vadītāja vietniece, politiskā analītiķe un kampaņu finansēšanas eksperte.

Informāciju sagatavoja:
Aleksis Jarockis
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67083850
[email protected]

Dalies ar ziņu