Skip to main content

Kariņš piedalīsies augsta līmeņa konferencē par ES ekonomikas pārvaldību

2013. gada 16. un 17. oktobrī Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš piedalīsies Eiropas Parlamenta un nacionālo parlamentu augsta līmeņa konferencē par Eiropas Savienības ekonomikas pārvaldību. Tajā īpaša uzmanība tiks pievērsta parlamentu lomai ES notiekošajos procesos. Konference notiks Viļņā, Lietuvas prezidentūras ES ietvaros.

Konferencē tiks diskutēts par Eiropas Savienības izaugsmi un konkurētspēju, kā arī virzību uz ciešāku monetāro savienību. Tāpat konferencē plānots izstrādāt vienotu piedāvājumu ES ekonomikas un finanšu pārvaldībai. Savukārt konferences noslēgumā īpaša uzmanība tiks veltīta ES ekonomikas pēckrīzes pārvaldībai.

Konferencē piedalīsies un tās dalībniekus uzrunās Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite, Lietuvas Seima priekšsēdētāja Loreta Graužiniene, Lietuvas Ministru prezidents Aļģirds Butkevičs, Eiropas Parlamenta priekšsēdētāja vietnieks Otomārs Karas, Eiropas Savienības ekonomikas un monetāro lietu komisārs Oli Rēns. Tāpat konferencē piedalīsies ES dalībvalstu parlamentu pārstāvji un Eiropas Parlamenta deputāti.

Krišjānis Kariņš EP strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā. Viņš ir Latvijas delegācijas vadītājs EP lielākajā un ietekmīgākajā politiskajā grupā – ETP (Eiropas Tautas partija).

Papildus informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

Dalies ar ziņu