Skip to main content

Finanšu ministrs apmeklēs akciju sabiedrību „Olainfarm”

Trešdien, 19. decembrī, finanšu ministrs Andris Vilks viesosies akciju sabiedrībā „Olainfarm”, lai iepazītos ar uzņēmuma sasniegtajiem rezultātiem un tālākās attīstības prognozēm. Tikšanās laikā tiks pārrunāta arī aktuālā ekonomiskā situācija Latvijā un uzņēmējdarbības atbalsta iespējas.

„Sekmīgi pārvarot ekonomiskās grūtības un domājot par stabilu valsts ekonomikas izaugsmi ilgtermiņā, ir ļoti būtiski iepazīties ar lielāko uzņēmumu darbību un sasniegtajiem rezultātiem. Tas ļauj precīzāk izvērtēt nepieciešamos uzlabojumus un atbalsta iespējas, lai veicinātu uzņēmumu izaugsmi un konkurētspēju starptautiskā vidē, tādējādi radot arī pozitīvu ietekmi uz kopējo valsts ekonomiku,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Akciju sabiedrība „Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmums ir dibināts 1972. gadā un šobrīd ir viens no vadošajiem farmaceitiskā sektora pārstāvjiem Latvijā un Baltijas valstīs, kurā strādā gandrīz 900 augsti kvalificēti speciālisti.

Informācijas sagatavotājs:
Elīna Neimane
Komunikācijas nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67095405
[email protected]

 

Dalies ar ziņu