Skip to main content

Finanšu ministrs ceļu būvnieku vietā atvainojas šoferiem par piedzīvotajiem milzu sastrēgumiem

Finanšu ministrs Andris Vilks SIA „Binders” vietā atvainojas visiem šoferiem, kuriem aizvadītajā piektdienā, 6. septembrī, neinformētības dēļ nācās nīkt vairāku stundu garumā milzīgā sastrēgumā Brīvības gatvē.

Paužot sašutumu sociālajos medijos par piedzīvotājiem sastrēgumiem, „mana vēstījuma būtība, bija norādīt, ka, veicot nozīmīgus ceļu remontus Latvijā, svarīgi pārņemt ārvalstu ceļu būvnieku darba organizēšanas labo praksi un biznesa kultūru, nevis pašu ārvalstu uzņēmumu ienākšanu valstī,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Ministrs uzsver, ka ārvalstīs pirms vērienīgu ceļa būvdarbu posmu veikšanas, ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību sabiedrība tiek informēta par plānotajiem darbiem un iespējamām neērtībām uz ceļa, kā arī tiek sniegta informācija, kā šos remontdarbus apbraukt pa apvedceļiem, lai maksimāli izvairītos no tik nepatīkamiem pārsteigumiem kā vairāku stundu sēdēšanas sastrēgumos. Tāpēc vēlreiz aicinu pašmāju ceļu būvniekus ņemt vērā šo pieredzi un jau pārbaudītus risinājumus.

Tāpat, salīdzinot ar ārvalstu uzņēmumu darba praksi, mūsu valstī būtu nepieciešams vairāk pievērst uzmanību ceļu satiksmes drošības organizēšanai remontdarbu laikā.

Informāciju sagatavoja:
Aleksis Jarockis
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67083850
[email protected]

Dalies ar ziņu