Skip to main content

Finanšu ministrs saņem pateicību par sadarbību Latgales reģiona attīstības veicināšanā

Otrdien, 14. janvārī, Finanšu ministrijā viesojās pārstāvji no Latgales Plānošanas reģiona, lai pateiktos finanšu ministram par sadarbību un diskutētu par turpmāko reģiona attīstību. Latgales Plānošanas reģiona priekšsēdētājs Aldis Adamovičs norādīja, ka finanšu ministrs Andris Vilks līdz šim ir sniedzis būtisku atbalstu Latgales attīstībai un ideju realizēšanai.

„Esmu gandarīts par Latgales reģiona attīstību pēdējā laikā. To pierāda Latgales iedzīvotāju uzņēmība un sasniegtie rezultāti. Kā piemēru jāmin tādu nozīmīgu starptautisku objektu kā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, ko pats esmu apmeklējis. Reģiona attīstība ir jāturpina, un es novēlu, lai laika gaitā Latgale ne tikai konkurētu, bet spētu pat apsteigt citus Latvijas reģionus attīstībā, un mēs varētu diskutēt nevis par īpašām šī reģiona atbalsta programmām, bet cita līmeņa attīstības instrumentiem,” tikšanās laikā uzsvēra finanšu ministrs Andris Vilks.

Latgales Plānošanas reģionu tikšanās laikā pārstāvēja priekšsēdētājs Aldis Adamovičs, administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne un Latgales reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs, pasniedzot ministram pateicības rakstu par atbalstu Latgales reģiona rīcības plānam „Iespēju Latgale” un par ieguldījumu Latgales reģiona izaugsmes veicināšanā.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Grīnvalde
Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece
Tālr.: 67083938
[email protected]

Dalies ar ziņu