Skip to main content

Finanšu ministrs: uz klientu orientēta darbība ir VID nākotnes veiksmes atslēga

FOTO NO KONFERENCES

Ceturtdien, 31. oktobrī, finanšu ministrs Andris Vilks atklāja starptautisko zinātniski praktisko konferenci „Nodokļu un muitas administrāciju ilgtspējīga attīstība ES ietvaros”, kas tiek veltīta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 20.gadadienai. Ministrs, uzrunājot klātesošos, uzsvēra uz klientu orientētas darbības nepieciešamību, kas nodrošinās veiksmīgu darbību un attīstību nākotnē.

„VID 20 gadu vēsture ir stāsts par sākotnēji diezgan sadrumstalotas organizācijas pakāpenisku izveidošanos par mūsdienīgu un uz klientu orientētu tiešās pārvaldes iestādi. Šodien VID sekmīgi līdzdarbojas valdības izstrādātajos ekonomiskās situācijas stabilizācijas un uzlabošanas pasākumos, tajā skaitā ēnu ekonomikas apkarošanas, lai sekmētu godīgu nodokļu saistību izpildi. Dienests vienmēr ir bijis nepārtrauktā attīstības un modernizācijas procesā, centies iet līdzi laikam, klientu vajadzībām un tehnoloģiju piedāvātajām iespējām,” pārliecināts finanšu ministrs Andris Vilks.

Ministrs uzsvēra ar to, ka VID ir gājis to pašu attīstības ceļu, ko valsts kopš neatkarības atjaunošanas. Ir piedzīvotas straujas pārmaiņas un attīstība, krasi kāpumi un panākumi, arī skarbi kritumi un neveiksmes, kam tomēr vienmēr sekojusi sasparošanās un izaugsme.

Uzrunas noslēgumā ministrs izteica pateicību ikvienam esošajam VID darbiniekam, kuru vada vēlme un motivācija veicināt dienesta mērķu sasniegšanu. Paldies vārdus pelnījuši arī bijušie VID darbinieki, kuri godprātīgi veltījuši savas zināšanas dienestam daudzu gadu garumā.

Konferences gaitā ar prezentācijām uzstājas gan VID vadošās amatpersonas, gan augsta līmeņa ārvalstu organizāciju pārstāvji un mācībspēki. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtu.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Pužule
Komunikācijas nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67095405
[email protected]

Dalies ar ziņu