Skip to main content

FM delegācija piedalās PB un SVF pilnvarnieku sanāksmē Vašingtonā

No 18. līdz 23. aprīlim finanšu ministrs Andris Vilks un Finanšu ministrijas (FM) valsts sekretāre Sanita Bajāre piedalās Pasaules Bankas grupas (PB) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) pilnvarnieku pavasara sanāksmē Vašingtonā. Kopā ar FM pārstāvjiem uz sanāksmi devušies arī Latvijas Bankas un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas pārstāvji.

Pavasara sanāksme tiek organizēta, lai apspriestu SVF un PB darbības aktuālos jautājumus, kā arī tiktos darba komitejās.

Ārpus oficiālajām SVF un PB sanāksmēm Latvijas delegācijai ir plānotas arī divpusējas tikšanās ar dažādu starptautisko institūciju amatpersonām.

Ceturtdien, ministrs kopā ar citiem ekspertiem piedalīsies Eiropas Institūta diskusijā par valsts nākotnes perspektīvām un eiro.

Savukārt piektdien ir paredzēts parakstīt Latvijas Republikas valdības un Meksikas Savienoto Valstu valdības konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem, tādējādi radot stabilāku nodokļu uzlikšanas režīmu investoriem, kā arī sakārtojot starptautiskos nodokļu uzlikšanas standartus.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Kaunese
Komunikācijas nodaļas eksperte
Tālr. 67095405
[email protected]

 

Dalies ar ziņu