Skip to main content

Premjers tiksies ar ES jūrlietu un zivsaimniecības komisāri

Ceturtdien, 19. aprīlī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Eiropas Savienības (ES) jūrlietu un zivsaimniecības komisāri Mariju Damanaki (Maria Damanaki), lai pārrunātu kopējo zivsaimniecības politiku un reģiona intereses, kā arī Latvijas prioritātes ES daudzgadu budžeta kontekstā.

Zivsaimniecības politikas reformas kontekstā puses īpaši pievērsīsies valstu virzībai uz maksimāli ilgtspējīgas nozvejas pieeju, nosakot ikgadējās kopējās pieļaujamās nozvejas apmērus un kvotas. Savukārt, pārrunājot ES daudzgadu finanšu ietvaru, premjers aktualizēs Latvijas prioritātes tajā – pietiekami liela kohēzijas finansējuma nodrošināšana, kā arī godīgu un vienlīdzīgu konkurences nosacījumu panākšana Latvijas lauksaimniekiem.

ES jūrlietu un zivsaimniecības komisāre Latvijā ieradīsies darba vizītē, kuras ietvaros tiksies arī ar Zemkopības ministri Laimdotu Straujumu.

Premjera un komisāres tikšanās ieplānota plkst.13:00, tā notiks Ministru prezidentu zālē (Ministru kabineta 3. stāvā). Sākumā paredzēta video, foto iespēja. Pēc tikšanās plkst. 13:30 paredzēta preses konference (319. telpa, Ministru kabineta 3. stāvā).

Mediju piekļūšana ar Ministru kabineta pastāvīgās akreditācijas kartēm. Žurnālistiem, kuriem nepieciešama caurlaide iekļūšanai Ministru kabineta ēkā, lūdzam sazināties ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu ([email protected], 67082828, 67082919)

Mediju ierašanās: 10 minūtes ātrāk, lai izietu drošības pārbaudi.

Papildus informācija:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr.: +371 67082865, +371 26556965
[email protected]

Informāciju sagatavoja:
Diana Germane
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: +371 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu