Skip to main content

Futbola turnīrs Jūrmalā Jūrmaliņa skatījumā

Pienācis agrs sestdienas rīts. Ārā līst spaiņiem un saulainā Jūrmala pārvērtusies par lietaino un peļķu pārpilno Jūrmalu. Kamēr es dzeru tēju, mani draugi no Jūrmalas jauniešiem zvanās un agrākajā šī gada sēdē nolemj, ka par spīti laikapstākļiem neatcels vairāku mēnešu garumā plānoto pludmales futbola turnīru.

Jau pēc neilga laika sprīža esam Dubultos, kur pa slapjajām smiltīm puiši mani un tumbas nes uz norises vietu. Ai, miegs nāk un acis krīt cieet un cik ērts krēsls…ui, labi, ka pamodos, pulkstenis ir tieši desmit. Tā, laukumi gatavi, mūzika jau skan, telts uzcelta un komandas arī saradušās. Viens, divi, trīs.. – vēl vakardien runāju ar visu 9 komandu kapteiņiem, bet no lietus nav nobijušās tikai 3 drosmīgākās un labākās komandas – “Mieriņš”, “Vienotie” un “Rubīns”. Pasākuma vadītājs Ilmārs Pilinieks saka, ka komandas izspēlēs trīs apļu sēriju, bet finālā tiksies 2 labākās komandas. Es ātri aizskriešu padot bumbu tiesnesim, sāksies pirmā spēle… Nu ko, nepilnu četru stundu garumā apakšgrupas spēles ir beigušās, kuru laikā skaistas meitenes mani pacienāja ar Red Bull, Ilmārs konkursos izdalīja vairākas balvas, dīdžeji pacienāja ar pīrādziņiem, vārtsargu konkursā uzvaru izcīnīja Vilnis Meiers “Rubīns”, bet pats galvenais – noskaidrojās 2 labākās komandas, kas spēlēs finālā. Un beidzot sākas ilgi gaidītais fināls starp apakšgrupas spēļu 1. vietas ieguvēju “Mieriņš” un 2. vietas ieguvēju “Vienotie”, pēc kura skanēšot tā foršā dziesmiņa par čempioniem. Kas pa vārtiem, – abas komandas cīnās, izliekot visu savu meistarību. Tā laikam ir tiesneša svilpe, spēle beigusies. Es ātri atcerēšos un saskaitīšu…nu jā, vairāk kā aizraujošā finālspēlē ar rezultātu 12:8 uzvaru izcīna Jūrmalas jauniešu komanda “Vienotie”.

JPD deputāte Iveta Blaua un Ilmārs man palīdzēs izdalīt diplomus un balvas. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļūst “Mieriņa” spēlētājs Edmonds Korkins, bet labāko spēlētāju, vienīgā spēlējošā meitene Madara Strautmane. 3. vietu turnīrā izcīna “Vienotības” jauniešu komanda “Rubīns”, vietējo jauniešu komanda “Mieriņš” izcīna 2. vietu, bet “V” Jūrmalas JO komanda “Vienotie”, gluži tāpat kā partijas sporta spēlēs, arī šajā turnīra izcīna 1. vietu.

Pareizi, jaunieši vēl teica, lai pasaku paldies JPD, “Vienotībai”, Red Bull, Banku augstskolai, Pasažieru Vilcienam, EPP deputāta Arturam-Krišjānim Kariņam, Sporta Centram, biedrībai “Vecāki Jūrmalai” un Hipotēku bankai, kā arī visām dalībkomandām un pārējiem atbalstītājiem. Savukārt es vislielāko paldies saku organizatoriem, biedrībai “Jaunieši Jūrmalai” un partijas “V” Jūrmalas JO.

Ar cieņu
Futbola turnīra apmeklētājs, partijas “V” Jūrmalas jaunatnes organizācijas talismans,
Jūrmaliņš

Dalies ar ziņu