Skip to main content

Futbola turnīrs Jūrmalā

Šī gada 20. augustā norisināsies biedrības „Jaunieši Jūrmalai” rīkotais vienas dienas pludmales futbola turnīrs. Norises vieta Dubultos, Kļavu ielas galā. Reģistrācija paredzēta no plkst. 09:30, bet grupu turnīri sāksies plkst. 10:00.

Ar mērķi popularizēt aktīvu un veselīgu dzīves veidu, apvienojot patīkamo ar lietderīgo, biedrība „Jaunieši Jūrmalai” nolēmusi rīkot turnīru Jūrmalas populārākajā sporta veidā – futbolā. Spēles tiks aizvadītas uz standarta pludmales futbola laukuma. Dienas pirmajā pusē tiks izspēlēts grupu turnīrs, bet otrajā daļā – izslēgšanas spēles. Turnīra dalībkomandu vietu skaits ierobežots (12). Paredzēts konkurss labākajam vārtsargam.

Uz turnīru aicināti pieteikties dalībnieki no 16 gadu vecuma. Komandā drīkst pieteikt 7 spēlētājus (4 laukuma spēlētaji, 1 vārtsargs un 2 rezerves spēlētāji). Dalības maksa no komandas – 5 Ls. Pieteikumus vai jautājumus sūtīt uz e-pastu [email protected], vai zvanīt turnīra galvenajam organizatoram Kristianam Avotiņam, mob.tālr.: 29932566.

1. – 3. vietai paredzētas medaļas un naudas balvas, kā arī speciālbalva labākajam spēlētājam!

Informāciju sagatavoja:
Biedrība „Jaunieši Jūrmalai”

 

 

Dalies ar ziņu