Skip to main content

Galvenais kritērijs sarunās par atbalstu valdībai – ilgtspējīgas stabilitātes nodrošināšana

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA pauž atbalstu V. Dombrovska centieniem meklēt sadarbības partnerus un paplašināt pašreizējo valdības koalīciju un aicina V. Dombrovski kā galveno kritēriju sarunās ar potenciālajiem sadarbības partneriem par atbalstu valdībai izvirzīt ilgtspējīgas stabilitātes nodrošināšanu lēmumu pieņemšanā. Šādu lēmumu šodien, 25. martā, pieņēma politisko partiju apvienības VIENOTĪBA valde.

VIENOTĪBAS valde aicina Saeimā pārstāvētus valstiski domājošus politiskos spēkus un individuālus deputātus atbalstīt V. Dombrovska valdību, lai nodrošinātu efektīvu valdības un parlamenta darbu līdz 10. Saeimas vēlēšanām. „Situācijā, kad Latvijas iekšpolitikai ir pievērsta nepārtraukta starptautiskā uzmanība, katra nestabilitātes pazīme atspoguļojas finanšu tirgos un valsts reputācijā, kas var novest pie dzīves kvalitātes krituma un sabiedrības neuzticībai valsts varai,” norāda VIENOTĪBAS valde.

Vienlaikus VIENOTĪBAS valde uzsver, ka valdībai ir konsekventi jāīsteno uzņemtās saistības, nostādot fiskālo politiku uz uzticama ceļa, pārskatot kredītrisku vadības regulējumu, ieviešot labāko starptautisko praksi, kā arī īstenojot citus pasākumus ilgtspējīgas stabilitātes nodrošināšanai.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu