Skip to main content

Ģirts Valdis Kristovskis oficiāli nosauc Valdi Dombrovski kā VIENOTĪBAS Ministru prezidenta kandidātu

15. jūlijā politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētājs un apvienības vēlēšanu saraksta līderis Rīgā Ģirts Valdis Kristovskis oficiāli nosauca pašreizējo Ministru prezidentu Valdi Dombrovski kā apvienības Ministru prezidenta kandidātu pēc vēlēšanām. 

Ģ. V. Kristovskis, uzrunājot politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātus 10. Saeimas vēlēšanām, uzsvēra: „Latvijas sabiedrībā sākotnēji maz bija to, kuri ticēja, ka Valdim Dombrovskim pietiks spēka, lai izvestu valsti no krīzes. Taču pacietīgi un mērķtiecīgi, soli pa solim, izturot spiedienu un nievas, nesalūstot valdības koalīcijas partneru atbalsta trūkuma priekšā, tieši Valdis Dombrovskis ir atjaunojis uzticamību Latvijas valsts vārdam! Tieši Dombrovska veikums kļūs par mūsdienu pasaules ekonomiskās vēstures redzamu un spožu lappusi. Jo tieši Dombrovska tālredzīgā vadība pasargāja Latvijas valsti no maksātnespējas, vienkārši runājot –izglāba valsti no bankrota! Tieši un tikai tāpēc daudzu laužu mājokļos uz galda joprojām ir dienišķā maize.”

„Vienotība ir partiju apvienība, spēks, kam arī grūti izaicinājumi ir pa plecam. Politisks spēks, kura līderi ir sevi apliecinājuši Latvija patrioti, pieredzējuši valstij uzticami ļaudis. Katrs esam savus uzticētos pienākumus pildījuši ar pārliecību, augstiem sasniegumiem, apliecinot savu individuālo konkurētspēju un uzticamu kalpošanu Latvijas valsts un sabiedrības interesēm. VIENOTĪBAS deputātu kandidātu vidū ir daudz dzīves gudru, tomēr uz politiskās skatuves tikai tagad uznākošu jaunu seju, valsts interešu pārstāvniecību apliecināt gribošu ļaužu!”, apvienības deputātu kandidātus uzrunāja Ģ. V. Kristovskis.

Ģ. V. Kristovskis uzsvēra: „VIENOTĪBAS mērķis ir spēcīga un demokrātiska, vesela, rietumu vērtībās sakņota sabiedrība un valsts. Nacionāla valsts ir mūsu pašapziņa, mērķtiecīgs darbs, kultūrvēsturiskā, iepriekšējo paaudžu mantojuma saglabāšana, tradicionālās un modernās kultūras, savdabības uzturēšana un attīstība globālās pasaules kontekstā. Patriotisms un tautas ataudze, saiknes ar Latviju saglabāšana. Tas ir mūsu pamatuzdevums līdz ar tautsaimniecības atjaunošanu. Latvija ir interesanta un ilgtspējīga tikai savā kultūras un nacionālajā savdabībā. Latvijai, kā ekonomiskai zonai vai noliktavai, bez latviešu nacionālās kultūras izcilības un individualitātes nav nākotnes.”

15. jūlijā notika politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātu kopsapulce, kurā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstināja ar apvienības programmu 10. Saeimas vēlēšanām un ekonomiskajām pamatnostādnēm. Kopsapulcē par programmu uzstājās arī citi VIENOTĪBAS līderi.

Papildus informācija:
Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29123440
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu