Skip to main content

Iekšlietu ministre apbalvos nozares darbiniekus

Ceturtdien, 5. maijā plkst. 10.00 Iekšlietu ministrijas 6. korpusa Konferenču zālē notiks svinīgais pasākums par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanai un iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniegs Iekšlietu ministrijas apbalvojumus nozares darbiniekiem.

„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un priekšzīmīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Apzinīgums, profesionalitāte un izaugsme raksturo šodienas apbalvojumu saņēmējus,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Apbalvojumus saņems 99 Valsts policijas (VP), seši Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) un trīs Valsts robežsardzes darbinieki.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” tiks apbalvoti seši darbinieki. Ar Sudraba „Goda zīmi” tiks apbalvoti 8, savukārt, ar Iekšlietu ministrijas Bronzas „Goda zīmi” tiks apbalvoti pieci nozares darbinieki.

Pasākumā tiks pasniegti arī Iekšlietu ministrijas Goda raksti, Iekšlietu ministrijas Pateicības un piešķirtas kārtējās speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Pasākums norisināsies Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.

Uzmanību! Medijiem, kuri vēlas piedalīties svinīgajā pasākumā, lūgums par savu dalību iepriekš informēt IeM Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju G. Skrebeli un uz pasākumu ierasties savlaicīgi – līdz plkst. 10.45.


Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu