Skip to main content

Iekšlietu ministre ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku Intu Ķuzi pārrunā gatavību 16. martam

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien tikās ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku Intu Ķuzi, pārrunājot gatavību kārtības un drošības nodrošināšanai Rīgā, 16. martā.

I. Ķuzis informēja, ka Valsts policija šajā dienā Brīvības pieminekļa apkārtnē un citās iespējamās leģionāru atceres pasākumu vietās strādās pastiprinātā režīmā, sadarbojoties arī ar citiem Iekšlietu ministrijas dienestiem un pašvaldības policiju.

Iekšlietu ministre aicina 16. martā rīkoties likumīgi, neorganizēt provokācijas, jo likumpārkāpēji tiks fiksēti, kā arī nepakļauties iespējamām provokācijām. Ministre arī aicina iedzīvotājus šajā dienā bez vajadzības neapmeklēt Brīvības pieminekļa apkārtni.

Valsts robežsardze no 11. – 17. martam visās robežšķērsošanas vietās Latvijas teritorijā veic pastiprinātu kontroli, lai novērstu nevēlamu personu iekļūšanu Latvijā.

L. Mūrniece jau informējusi, ka neraugoties uz to, ka šogad ir saņemts vairāk pieteikumu pasākumu norisei 16.martā, riski, kas saistās ar leģionāru atceres dienu pasākumu norisi, šogad nav lielāki kā citus gadus.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

Dalies ar ziņu