Skip to main content

Iekšlietu ministre atklāja jaunās Valsts policijas telpas Ventspilī

Piektdien, 4. februārī, Ventspilī, Ostas ielā 33 plkst. 12.00 iekšlietu ministre Linda Mūrniece atklāja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes(KRP) Ventspils iecirkņa jaunās telpas.

KRP Ventspils iecirknim un Valsts robežsardzes(VRS) Ventspils pārvaldei pārceļoties uz jaunajām telpām, tiks samazināti administratīvie izdevumi un darbinieki tiks nodrošināti ar daudz piemērotākiem darba apstākļiem. Izdevīgās atrašanās vietas dēļ policija kļūs arī pieejamāka iedzīvotājiem.

Iespēja iegūt jaunas un darba apstākļiem daudz piemērotākas telpas radusies pateicoties Aizsardzības ministrijai, kas tās īpašumā esošās ēkas Ventspilī, Ostas ielā 33 bez atlīdzības nodevusi Iekšlietu ministrijas īpašumā. Šajās ēkās bez Valsts policijas Ventspils iecirkņa ar laiku plānots izvietot arī Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldi.

KRP Ventspils iecirknis līdz šim strādājis no pašvaldības nomātās telpās, kuras ir nolietotas un darba apstākļiem nepiemērotas. Savukārt, pēc VRS veiktajām strukturālajām reformām, VRS Ventspils pārvaldei vairs nav nepieciešamas tik plašas telpas, līdz ar to nolemts abus dienestus Ventspilī izmitināt vienā ēkā.
Jauno telpu atklāšanas pasākumā piedalījās Valsts policijas priekšnieks Artis Velšs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, kā arī Iekšlietu un Aizsardzības ministriju amatpersonas, Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Ventspils pašvaldības pārstāvji.

Pārcelšanās uz jaunajām telpām notiks pakāpeniski un kā pirmie jaunajās telpās darbu sāks Ventspils iecirkņa vadība, lietvedības grupa, Kārtības policijas nodaļas iecirkņu inspektori, Atļauju sistēmas inspektors.

 

Informāciju sagatavoja:
Māris Zariņš
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr.: 67219213
[email protected]

 

Dalies ar ziņu