Skip to main content

Iekšlietu ministre pateicas dienestu darbiniekiem par darbu svētku dienās

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece pateicas Iekšlietu ministrijas dienestiem – Valsts robežsardzei (VRS) un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) par darbu svētkos, sniedzot palīdzību a/s „Latvenergo” elektroapgādes problēmu novēršanā.

Robežsargi palīdzību snieguši gan ar saviem cilvēku resursiem, gan tehniku – sniega motocikliem, palīdzot piekļūt pie grūti sasniedzamām elektrības līnijām. Savukārt VUGD sniedz savu palīdzību, veicot koordinējošo darbu un palīdzot uz elektrolīnijām sakritušo koku novākšanā.

L. Mūrniece norāda, ka svētkos strādājušajiem atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam tiks samaksāts par virsstundu darbu. Savukārt, arī šodien dienesti turpina darbu krīzes režīmā, sniedzot visu nepieciešamo palīdzību bez elektroapgādes palikušajiem iedzīvotājiem un a/s „Latvernergo” pārstāvjiem.

Jāatgādina, ka Iekšlietu ministrijas dienestu darbinieki no brīvdienām atsaukti jau kopš 30. decembra un snieguši palīdzību Daugavpils, Madonas, Preiļu, Rēzeknes, Ludzas, Viļakas, Krāslavas apkārtnē.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu